SHINRAI – Partnerství založené na důvěře

OKI, jako oceňovaný výrobce tiskáren a multifunkčních zařízení, dlouhodobě zastává názor, že obchodní úspěch vychází z úzké spolupráce s našimi partnery, s nimiž vytváříme výjimečná řešení a služby, které odpovídají potřebám našich zákazníků. Po mnoho let úzce spolupracujeme s našimi obchodními partnery, abychom jim nabídli vynikající produkty, odborné znalosti a podporu, která vede k vyššímu prodeji a ke zvýšení tržeb.

 

Značka OKI je známá jako specialista na tisk pro oblast B2B, který neprodává přímo koncovým zákazníkům. Ceníme si našich partnerů a vztahu, který s nimi máme. Náš úspěch závisí na vašem úspěchu, a proto jsme vytvořili Shinrai Partner Program. Jako japonská společnost jsme přijali pojmenování "shinrai", což znamená důvěra a věrnost, a je ztělesněním způsobu, jakým OKI spolupracuje se svými partnery. Shinrai Partner Program je cesta k úspěchu prostřednictvím partnerství založeného na důvěře a loajalitě.

 

Shinrai Partner Program má několik různých kategorií partnerství. Na základě vašich obchodních cílů vám bude přidělen typ členství a úroveň spolupráce se společností OKI.

 

Shinrai Partneři mohou těžit z různé úrovně podpory a odměn, jak je uvedeno v tabulce níže. Kromě těchto výhod mohou partneři zažádat o status "Specialista" pro Graphic Arts, Solutions, servis

a podporu nebo Smart Managed Document Solutions.

S OKI získejte víc

Staňte se Shinrai partnerem OKI

Vyplňte registrační formulář. Jakmile budou vámi poskytnuté informace ověřeny, e-mailem obdržíte vaše přihlašovací údaje.

 

» Zaregistrovat se